- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zbliża się karnawałowa impreza lub studniówka? Wyglądaj zjawiskowo z Natura Spa

Polecamy pakiet idealny na studniówkę oraz każdą inną zabawę, na której chcecie wyglądać pięknie:

 

 

Polecamy również zabiegi bankietowe na twarz, które poprawiają wygląd skóry już od pierwszego zabiegu, a także świetnie przygotowują ją do makijażu. Możesz wybrać luksusowy zabieg rozświetlający ze złotem Gold Mask lub Juvena Miracle. Możesz także skorzystać z zabiegu bankietowego z kwasem hialuronowym lub witaminą C. A jeśli to tego ważnego dnia pozostało jeszcze kilka dni idealnie sprawdzi się technologia Geneo.

 

To nieinwazyjna, ekspresowo dotleniająca, rewitalizująca i odżywiająca skórę metoda, która przywraca skórze blask i świeżość.

 

Podczas zabiegu GeneO dochodzi bowiem do:

- złuszczenia martwej warstwy naskórka (zabieg działa jak peeling),

- dotlenienia skóry,

 

- odżywienia skóry (to zasługa dostarczenia do głębokich warstw tej tkanki cennych składników biologicznie aktywnego serum; do wyboru: NeoRevive® – w celu odmłodzenia skóry; NeoBright® – do rozjaśnienia skóry).

 

 

Jeśli potrzebujesz metamorfozy swojego wyglądu i preferujesz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej informujemy, że w najbliższy piątek 17.01. przyjmuje kosmetolog Kinga Semrau- certyfikowny Specjlista m.in. w zakresie mezoterapii igłowej, modelowania ust i zabiegów z użyciem toksyny botulinowej. Każdy zabieg poprzedza szczegółowa konsultacja, podczas której dowiesz się szczegółów dot. przebiegu zabiegu i pielęgnacji po, dlatego zachęcamy do jak najszybszego rezerwowania terminów pod nr tel. 882 052 941.

 

Z nami zadbasz o piękny wygląd kompleksowo!

 

------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------

 

 

NATURA SPA Centrum Promocji Zdrowia

 

 

tel. 882 052 941

 

Pniewy, ul. Wolności 30

 

 

www.naturaspa.com.pl

 

www.facebook.com/naturaspapniewy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES