- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Żegnamy emerytowanego policjanta

W ubiegłym tygodniu na emeryturę po 29 latach służby odszedł asp. sztab. Marcin Wojciński. Na zakończenie służby został odznaczony medalem 100 lecia Powstania Policji Państwowej.

 

W dniu 8 maja br. asp. sztab. Marcin Wojciński pełnił ostatnią służbę w Policji. Funkcjonariusz karierę w naszej formacji rozpoczął jako policjant służby prewencyjnej. Prawie całą swoją służbę pełnił w Komisariacie Policji w Pniewach. Początkowo pracował jako aplikant plutomu pogotowia policyjnego i patrolowego Komendy Rejonowej Policji w Szamotułach, następnie trafił do Komisariatu Policji w Pniewach, gdzie służbę pełnił w  pionie prewencji. Od 2000 roku asp. sztab Wojciński był dzielnicowym, a od 2008 do 2016 roku był detektywem zespołu kryminalnego. Od 2016 pełnił służbę jako asystent Jedoosobowego Stanowiska ds. Wykroczeń. Swoją służbę zakończył ze stopniem aspiranta sztabowego Policji.

 

W trakcie służby funkcjonariusz wykazywał się dużym zaangażowaniem w realizowane czynności służbowe. Na zakończenie został odznaczony Medalem 100 lecia Powstania Policji Państwowej za zasługi na rzecz Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów oraz wielkopolskiej Policji.

 

 

Z okazji zakończenia służby w Policji, życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności składają koleżanki i koledzy z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach.  

 

 

 

 

13.05.2020

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES