- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zniszczyli płot przy Kościele

Dzielnicowi z Obrzycka zatrzymali dwie osoby podejrzewane o uszkodzenie płotu przy Kościele w Słopanowie. Zatrzymani przyznali się do przestępstwa. Za zniszczenie mienia polskie prawo przewiduje do 5 lat więzienia.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach przyjęli zawiadomienie o tym, że w Słopanowie nieznany sprawca uszkodził opłotowanie przy Kościele. Straty zostały oszacowane na około tysiąc złotych.

 

W wyjaśnianie sprawy włączyli się również dzielnicowi z Obrzycka. Mundurowi wykonali niezbędne czynności i szybko ustalili, kto mógł zniszczyć płot. Jeszcze tego samego dnia zatrzymali dwóch mieszkańców Śmiłowa w wieku 17 i 23 lat.

 

Mężczyźni przyznali się do zniszczenia płotu. Wczoraj usłyszeli zarzuty. Sprawę wyjaśniają dochodzeniowcy z Szamotuł. Za zniszczenie mienia polskie prawo przewiduje do 5 lat więzienia.

 

11.02.2014

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES