- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zwycięzcy konkursu ''ODBLASKOWO-BEZWYPADKOWO'' - wybrani

Wczoraj wybrano najlepsze prace konkursu „ODBLASKOWO-BEZWYPADKOWO”. Obrazek wykonany rzez zdobywcę pierwszego miejsca będzie widniał na odblaskach, które trafią do pierwszoklasistów z terenu powiatu szamotulskiego.

 

Do Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach wpłynęło blisko 300 prac na konkurs pod hasłem „Odblaskowo-Bezwypadkowo”. Konkurs, zorganizowany w ramach wspólnej akcji Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach i Starostwa Powiatowego w Szamotułach przeznaczony był dla pierwszoklasistów z terenu powiatu szamotulskiego. Zadaniem, jakie stanęło przed dziećmi było wykonanie projektu na logo odblasku.

 

Wczoraj, komisja składająca się z przedstawicieli organizatorów konkursu stanęła przed trudnym wyborem zwycięzcy konkursu. Projekt musiał nadawać się na „przeniesienie” na odblask.

 

Po burzliwych obradach, wyniki konkursu prezentują się następująco:

Miejsce I – Julia Woźniak, Szkoła Podstawowa nr 3 w Szamotułach

Miejsce II- Iga Bugaj, Szkoła Podstawowa w Bytyniu

Miejsce III- Nikola Łastkowska, Szkoła Podstawowa w Chełmnie

 

Wyróżnienia:

Gracjan Ćwikła, Szkoła Podstawowa w Biezdrowie

Kaja Grześków, Szkoła Podstawowa w Obrzycku

Julia Bartosik, Szkoła Podstawowa w Ostrorogu

Nikodem Kaszkowiak, Szkoła Podstawowa w Pamiątkowie

Zofia Stasierowska, Szkoła Podstawowa w Otorowie

Przemysław Kiecona, Szkoła Podstawowa w Przyborowie

Franciszek Kasperek, Szkoła Podstawowa w Brodziszewie

Natalia Meyer, Szkoła Podstawowa w Baborowie

Wiktor Skrzypczak, Szkoła Podstawowa w Grzebienisku

Wiktor Werner, Szkoła Podstawowa w Pniewach

Karol Nowak, Szkoła Podstawowa w Nojewie

Zofia Walentynowicz, Szkoła Podstawowa nr 1 w Szamotułach

Oliwia Woszczak, Szkoła Podstawowa w Chojnie

Zuzanna Malinowska, Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi

 

W ramach całej akcji wyprodukowane zostaną odblaski, z obrazkiem zaprojektowanym przez Julię Woźniak. Odblaski zostaną przekazane wszystkim pierwszoklasistom z terenu powiatu szamotulskiego.

 

Dodatkowo, wszyscy uczniowie klas pierwszych ze szkół, z których dzieci zajęły miejsca od I do III, otrzymają kamizelki odblaskowe.

 

Niebawem, w ramach akcji „Odblaskowo- Bezwypadkowo” ogłosimy jeszcze jeden konkurs- na pracę plastyczną pod hasłem „ Bezpieczna zabawa, to dla pierwszaka ważna sprawa”. Również w tym przypadku, osoby, które zajmą miejsca od I do III mogą zdobyć dla wszystkich pierwszoklasistów ze swojej szkoły kamizelki odblaskowe (w przypadku zajęcia miejsca I-III przez uczniów tej samej szkoły w dwóch konkursach kamizelki nie sumują się).

 

W tym roku, z uwagi na panującą epidemię i wprowadzone w związku z tym obostrzenia, może nie być możliwości przeprowadzenia indywidualnych pogadanek w szkołach przez policjantów oraz zorganizowania uroczystego finału akcji. Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie, zarówno odblaski dla dzieci, kamizelki odblaskowe, jak i nagrody dla zwycięzców konkursów będą mogły być odebrane bezpośrednio w Komendzie Powiatowej Policji w Szamotułach lub zostaną przekazane za pośrednictwem dyrekcji szkół.

 

 

Zakończenie całej akcji „Odblaskowo- Bezwypadkowo” przewidywane jest jak zwykle na początek kolejnego roku kalendarzowego.

 

 

 

 

 

 

 Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 43.91 MB)

 

18.11.2020

 

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES