fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Dzień Matki w Dziennym Domu Seniora w Pniewach

W czwartkowe popołudnie 29 maja 2025r.  był pełen ciepła, wspomnień i głębokich emocji w Domu Seniora z okazji DNIA MATKI. Zespół ,,Wrzos” przygotował i przedstawił program słowno-muzyczny , który wprowadził uczestników w zadumę .Wspomnienia powiodły nas w przeszłość – do domów rodzinnych, do czasów młodości, do opowieści o Mamach, które były opoką, światłem i bezpieczną przystanią. W drugiej części spotkania, po słodkim poczęstunku przyszedł czas na występy indywidualne podczas których uczestnicy prezentowali swoje talenty wokalne oraz wiersze. 


Na zakończenie wszyscy zostali obdarowani drobnym upominkiem – pachnącą różyczką przygotowanym na zajęciach terapeutycznych.

,,Jest jedno takie serce spośród serc wielu tysięcy,
I bije wciąż nieprzerwanie, i kocha najgoręcej.
To serce naszej matki, najlepsze w całym świecie
I nigdy takiego serca nie odnajdziecie!...”

 

 

Przeczytaj również
Popularne