fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Finał Miejski Czwartków Lekkoatletycznych

W miniony czwartek uczniowie Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich z Pniew z dumą reprezentowali jej barwy podczas finału miejskiego czwartków lekkoatletycznych. 

Młodzi sportowcy rywalizowali w konkurencjach biegowych, skokowych oraz rzutowych, prezentując wysoki poziom sportowy i duże zaangażowanie. Zawody przebiegały w duchu fair play, a uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności oraz poprawić dotychczasowe wyniki. Wszyscy zawodnicy zostali wyróżnieni medalami i dyplomami, a najlepsi uzyskali awans do Ogólnopolskiego Finału Czwartków Lekkoatletycznych, który odbędzi się 19 - 21.06.2026 r. w Łodzi. Oczekujemy na informację, którzy z naszych uczniów otrzymali powołanie do w/w finału. Trzymajmy kciuki!

Serdecznie podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za ufundowanie nowych strojów sportowych.

Wyniki zawodów: 

Leon Karwala: I miejsce -  bieg na dystansie 60m

Dobrawa Stefańska: II miejsce - rzut piłeczką palantową, III miejsce - bieg na dystansie 60 m

Gaja Wesołowska: II miejsce - skok wzwyż, IV miejsce - bieg na dystansie 60 m

Liliana Królik: III miejsce - rzut piłeczką palantową, XIII m - bieg na dystansie 60 m

Natasza Kielian: V miejsce - rzut piłeczką palantową, VIII m - bieg na dystansie 60 m

Wojciech Kowal: IV miejsce - bieg na dystansie 60 m

Dawid Chudziak: VI miejsce - bieg na dystansie 60 m, IV miejsce - skok w dal

Jan Kowalewicz: IV miejsce - skok w dal

 

za: https://www.pniewy.wlkp.pl/

 

 

Przeczytaj również
Popularne