fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Kaczmarek Electric w Sulechowie

Sulechów ostatnich latach często gościł Odjechanych startujących w maratonie MTB zaliczanym do cyklu Kaczmarek Electric. Nie inaczej było w tym roku, gdzie na zmienionej względem ubiegłorocznego wyścigu trasie ścigali się Aleksandra Minge i Eugeniusz Siminiak. Startowali oni na dystansie MINI o długości nieco ponad 30 km i przewyższeniu prawie 540 m.


Organizator wyznaczył na niej kolejne, względem ubiegłych edycji, odcinki popularnie zwane singlami, na których wyprzedzanie jest niezwykle trudne i tworzą się wówczas długie kolejki jadących za słabiej radzącymi sobie na wąskich, krętych ścieżkach. Dlatego ważne było, aby w oparciu o wcześniejsze wyścigi sezonu 2024 mieć jak najwyższy sektor startowy, dzięki czemu ścigaliby się z lepszymi zawodnikami. Niestety w ocenie naszych reprezentantów startujących z sektora 3 - Ola i sektora 4 - Genek, jak i innych mocnych kolarzy, utrudniło to wyprzedzanie znacznie wolniejszych konkurentów.


Mimo to Ola ponownie dała pokaz swoich umiejętności zajmując 2 miejsce w kategorii open kobiet (94 open wśród wszystkich startujących) oraz zdobywając 1 pozycję w kategorii K2. Kolejny raz Genek udowodnił, że niewiele brakuje mu do najlepszych w swojej kategorii wiekowej M6 zajmując w niej 5 miejsce i 97 open wśród 228 startujących.


Gratulujemy im udanego startu, życząc zwycięstw w kolejnych  wyścigach.

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj również
Popularne