fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Karatecy z pniewskiego klubu na obozie szkoleniowym

W ostatni weekend października karatecy z pniewskiego klubu przebywali na obozie szkoleniowym w Hotelu "Posnania" w Łężeczkach. Jego organizacja nie byłaby możliwa bez dotacji z Urzędu Miasta Pniewy.
 
Celem wyjazdu było przygotowanie do startów w zawodach.
 
W trakcie trwania obozu dzieci i młodzież brały udział w treningach prowadzonych przez Sensei Zbigniewa Malinowskiego i Sensei Aleksandrę Przybylak. Obejmowały one doskonalenie techniki oraz kata, treningi szkolące do walk oraz sparingi. Nie zabrakło również porannego rozruchu, który wszystkim dodał energii na cały dzień.
Wśród aktywności na świeżym powietrzu i godzin spędzonych na sali, nie mogło zabraknąć również sportów wodnych pod okiem instruktora. W trakcie treningu pływackiego, Pan Wojtek, po przypomnieniu zasad bezpieczeństwa, doskonalił umiejętności młodych karateków, a całość zajęć zakończyła się sztafetą. 
 
Miło wspominamy Sayonarę przy ognisku. 
 
Miejmy nadzieję, że praca treningowa wykonana podczas zgrupowania zaowocuje sukcesami w rywalizacji i będzie kontynuowana podczas kolejnych obozów sportowych. 
 
 
za: 
 
Przeczytaj również
Popularne