fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Kolejne spotkanie i ….. kolejne zwycięstwo !

Aż cztery tygodnie trwała przerwa w rozgrywkach ligowych koszykarzy pniewskiego UKS-u. W minioną sobotę we własnej hali nasi zawodnicy rozpoczęli rundę rewanżową. Ich przeciwnikiem był zespół KT Kosz Kalisz. Już pierwsza kwarta pokazała, że w tym spotkaniu młodzi koszykarze z Pniew zrobią wszystko, żeby podtrzymać pasmo zwycięstw. Wygrali ją pewnie 19:4. Skuteczną grę i koncentrację utrzymali także w pozostałych częściach meczu, wygrywając pewnie całe spotkanie 76:40. Było to ich czwarte zwycięstwo w rozegranych dotychczas pięciu meczach! Następne spotkanie zawodnicy „Pniewiaka” rozegrają dopiero pod koniec lutego. Tym razem ligowych punktów będą szukać na wyjeździe. W Czerwonaku zmierzą się z zespołem Go Basket Kicin.