fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Koszykarskich zmagań ciąg dalszy

Ciąg dalszy zwycięskiej serii !

W minioną sobotę kolejne zwycięstwo odnieśli koszykarze Pniewskiego UKS-u. W wyjazdowym meczu zmierzyli się z rówieśnikami z zespołu UKS Go Basket Kicin. Prawie całe spotkanie gra miała bardzo wyrównany przebieg. Pierwsza kwarta zakończyła się porażką pniewiaków 15:16. Początek drugiej kwarty to stopniowe powiększanie przewagi gospodarzy, która w pewnym momencie wynosiła sześć punktów. Od tego momentu gra naszych zawodników uległa zdecydowanej poprawie. Skuteczność w ataku i walka o każdą piłkę pozwoliły na odrobienie strat i wypracowanie, tym razem na ich korzyść, sześciopunktowej przewagi. Dwie ostatnie kwarty to znowu gra kosz za kosz. Wygrane odpowiednio 15:14 i 13:10 przez zespół „Pniewiaka” pozwoliły na odniesienie zwycięstwa 58:48. To ich piąte zwycięstwo w rozegranych dotychczas sześciu meczach! Teraz w rozgrywkach ligowych chłopcy będą mieli trochę dłuższą przerwą. Nie oznacza to jednak przerwy od koszykarskiego grania. W marcu rozpoczną się rozgrywki międzyszkolne mini koszykówki, w których nasi zawodnicy będą reprezentowali Szkołę Podstawową w Pniewach.