fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Ósmoklasisto! Oto co powinieneś wiedzieć o naborze

Ósmoklasisto! Oto co powinieneś wiedzieć o naborze do Liceum Ogólnokształcącego Sióstr Urszulanek SJK im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Pniewach:

 

 

Jesteśmy stuletnią szkołą z tradycjami.
 
Wybierając profil, będziesz mógł(mogła) wybrać 2 lub 3 rozszerzenia.
 
Poza zajęciami dodatkowymi dla chętnych (patrz zdjęcie) oferujemy również warsztaty teatralne, kółka z języka hiszpańskiego i koreańskiego, robotykę z elementami programowania, zajęcia artystyczne oraz udział w szkolnej scholii (chórze).
 
W szkole obowiązują odświętne mundurki galowe oraz codzienne (kamizelka).
 
Przy szkole działa internat dla dziewcząt (obecna opłata 170PLN) oraz stołówka.
 
Zajęcia wychowania fizycznego realizujemy również w ramach gier zespołowych, tenisa stołowego i ziemnego, fitnessu stepy oraz ATB, tańca, latino i zumby oraz nordic walking.
 
Cieszymy się 100% zdawalnością na maturze, a nasi Absolwenci zdobywają corocznie srebrną tarczę Perspektyw.
 
Nie martw się jeśli nie masz świadectwa z paskiem, jesteśmy szkołą dla każdego!
 
Jeśli Ty lub Twoi Rodzice potrzebujecie więcej informacji, zapraszamy na Drzwi Otwarte 25 marca. Można też połączyć się z nami na ZOOMie gdzie czekamy w każdy poniedziałek 18:00 – 19:00.
 
Identyfikator spotkania: 566 578 0776
 
Zachęcamy też do zapoznania się z naszym kanałem YouTube oraz podcastami na SoundCloud. Wystarczy wpisać Strefa U lub Liceum Ogólnokształcącego Sióstr Urszulanek SJK, lub polubić naszą stronę na Facebooku.
 
Przeczytaj również
Popularne