fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Pierwszoklasisto- zaprojektuj logo odblasku

 

Drodzy pierwszoklasiści z terenu powiatu szamotulskiego!

Jak co roku, tak i tym razem Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Szamotułach organizuje akcję pod hasłem „ODBLASKOWO – BEZWYPADKOWO”.

Nasza akcja składać się będzie z dwóch konkursów plastycznych, z pogadanek prowadzonych przez policjantów oraz z uroczystego finału.

Celem akcji jest propagowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zasad bezpieczeństwa podczas zabawy wśród najmłodszych dzieci z terenu powiatu szamotulskiego.

W związku z rozpoczęciem akcji, ogłaszamy więc pierwszy konkurs plastyczny pod hasłem: „ODBLASKOWO – BEZWYPADKOWO”.

Głównym zadaniem uczestników konkursu jest opracowanie logo elementu odblaskowego (kształt i treść). Praca zwycięzcy będzie wzorem do opracowania elementu odblaskowego. Utworzony w ten sposób „odblask” w trakcie trwania akcji zostanie wręczony każdemu pierwszoklasiście z terenu powiatu szamotulskiego podczas pogadanek prowadzonych przez policjantów.

Specjalnie powołane jury konkursowe wybierze zwycięską pracę oraz przyzna wyróżnienia za najlepsze pomysły. Przy ocenianiu prac będą brane pod uwagę: pomysłowość, samodzielność wykonania, estetyka oraz możliwość wykorzystania pracy jako logo elementu odblaskowego.

Zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni podczas finału akcji na początku 2022 roku. Z uwagi na panującą epidemię, w przypadku braku możliwości organizacji uroczystego finału, nagrody będą wręczane uczniom przez funkcjonariuszy Policji w poszczególnych szkołach lub za pośrednictwem dyrekcji lub nauczycieli.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie konkursu:

REGULAMIN KONKURSU ODBLASKOWO-BEZWYPADKOWO

 

za: https://pyrek.pl/zaprojektuj-logo-odblasku/

 

 

za: https://szamotuly.policja.gov.pl/

Przeczytaj również
Popularne