fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Podsumowanie roku karateków

Koniec roku to czas podsumowań, również w obszarze sportu i współzawodnictwa. Pomimo wciąż trwającej pandemii koronawirusa i trudności z nią związanych, dla pniewskich karateków był to owocny rok. Jak co roku wsparliśmy Wielką Orkiestrę Świętej Pomocy. Nie zabrakło nas też na festynie rodzinnym w Pniewach i Ostrorogu. Przez cały rok trenowaliśmy zarówno na hali jak i na świeżym powietrzu. W czerwcu zakończyliśmy sezon 2020/2021 wspólnym treningiem w pniewskich Łazienkach. W czasie wakacyjnej przerwy ekipa z naszego klubu wybrała się na coroczny IKO Poland Summer Camp w Lublinie. Wszyscy wrócili z nową wiedzą i większym doświadczeniem. Tradycyjnie sezon 2021/2022 rozpoczął się we wrześniu, a klub powiększył się o liczne grono początkujących karateków. W październiku udało nam się zorganizować klubowy obóz karate dla zawodników i wyższych stopni kyu. W Łężeczkach przygotowywaliśmy się do startu w zawodach. Zakupiony został nowy sprzęt treningowy, dzięki któremu treningi stały się jeszcze bardziej wymagające. Na Turnieju Gwiazdkowym w Poznaniu debiutowali nasi młodsi karatecy zdobywając miejsca na podium. 16.12.2021 r. odbył się klubowy Turniej Mikołajkowy. Wszyscy nasi karatecy rywalizowali ze sobą na macie w kategorii kumite oraz w kata. Gratulujemy świetnych wyników! Grudzień był miesiącem pełnym niespodzianek. Adepci Kyokusin Pniewy przez cały rok wykazywali się świetną dyscypliną, a to zostało docenione przez świętego Mikołaja, który zostawił nam drobne upominki. Bardzo wielu członków z naszego klubu potwierdziło swoje dotychczasowo zdobyte umiejętności pozytywnie przechodząc kolejne egzaminy zarówno na stopnie kyu jak i dan. Wiele z tych rzeczy nie byłoby możliwe gdyby nie wsparcie z dotacji Urzędu Gminy Pniewy. Jesteśmy bardzo wdzięczni! Mamy nadzieję, że miniony rok będzie dla nas motywacją.

 

Oby kolejny był taki sam, albo nawet i lepszy! OSU!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj również
Popularne