fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w okolicy Słopanowa. Jedna osoba doznała poważnych obrażeń. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach!

 

Wczoraj około godziny 15.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze w okolicy Słopanowa. Doszło tam do dachowania samochodu marki Volkswagen T4.

Z policyjnych ustaleń wynikało, iż 39-letni mieszkaniec Krzyża Wielkopolskiego, który kierował volkswagenem zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze. Mężczyzna zakończył drogę dachując do przydrożnego rowu. Busem podróżowało 7 osób. 3 pasażerów zostało przetransportowanych do szpitali, z czego jeden doznał poważnych obrażeń, które zakwalifikowały sprawę jako wypadek drogowy. Ze wstępnych informacji wynikało, iż przyczyną mogło być zaśnięcie.

Na miejscu policjanci pracowali nad zebraniem odpowiednich materiałów dowodowych. W sprawie prowadzone będzie postępowanie, którego celem będzie szczegółowe ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku.

st. asp. Sandra Chuda

 

 

 

 

za: https://szamotuly.policja.gov.pl/

Przeczytaj również
Popularne