fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Poszukiwany wpadł podczas interwencji domowej

Interwencja w sprawie awantury domowej zakończyła się dla jednego z jej uczestników w areszcie. Po sprawdzeniu go w policyjnym systemie okazało się, że był poszukiwany. Teraz odbędzie karę wymierzoną mu przez sąd.

W dniu 21 listopada br. szamotulscy dzielnicowi interweniowali w jednym z mieszkań na terenie gminy Szamotuły, ponieważ otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej pomiędzy braćmi.

Interwencja zakończyła się o tyle nietypowo, że podczas sprawdzania uczestników zajścia w policyjnym systemie informatycznym, okazało się, iż 43-letni mieszkaniec gminy Szamotuły, który jak wynikało z ustaleń wszczął kłótnię będąc pod wpływem alkoholu, był poszukiwany przez sąd.

Z policyjnych ustaleń wynikało, iż mężczyzna miał do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. W związku z powyższym dzielnicowi zatrzymali 43-latka. Z interwencji domowej, poszukiwany docelowo trafił do najbliższego aresztu śledczego. Teraz odbędzie karę wymierzoną przez sąd.

asp. Sandra Chuda

 

za: https://szamotuly.policja.gov.pl/

Przeczytaj również
Popularne