fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Turniej siatkówki plażowej Rutnicki Cup

 

To już 18 edycja Rutnicki Cup 2024, turnieju amatorskiego do którego może zgłosić się każdy – nie ma ograniczeń wiekowych (osoby niepełnoletnie – wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów prawnych). W zawodach biorą udział zespoły dwuosobowe (pary męskie, żeńskie, miksty), które mogą wystąpić tylko w jednej z pięciu eliminacji. Cztery pierwsze pary poszczególnych eliminacji zagrają w Wielkim Finale, który odbędzie się 28 lipca w Zbąszyniu i będzie rozgrywany systemem brazylijskim.

Zapisy na mecze eliminacyjne trwać będą od godz. 9:30 a już o godz. 10:00 rozpocznie się pierwszy mecz.

Turniej ma już 17-letnią tradycję i renomę. W tym czasie wzięło w nim udział prawie 5 tysięcy zawodników – nie tylko z Wielkopolski. Zawodnicy przyjeżdżają z najodleglejszych zakątków Polski m.in. z Dolnego Śląska, z Warszawy, ze Szczecina. Atmosfera, która towarzyszy turniejowi jest fantastyczna. Potwierdzają to sami siatkarze, którzy grają nie tylko dla nagród.

W tym roku odbędzie się 5 eliminacji – 13 lipca w Obornikach, 14 lipca w Pniewach, 20 lipca w Wolsztynie, 21 lipca w Chrzypsku Wielkim i 27 lipca w Sierakowie.

28 lipca na plaży w Zbąszyniu spotkają się najlepsi siatkarze plażowi z całej tegorocznej edycji Rutnicki Cup 2024.

Miejsca eliminacji oraz harmonogram:

13 lipca – Oborniki – Kąpielisko Miejskie

14 lipca – Pniewy – Plaża Miejska

20 lipca – Wolsztyn – Plaża Miejska  

21 lipca – Chrzypsko Wielkie

27 lipca – Sieraków  - Słoneczko

28 lipca – Wielki Finał w Zbąszyniu

Wszystkich serdecznie zapraszamy !!!

Przeczytaj również
Popularne