03czerwca2026
W miniony piątek, w Auli Domu Matki Założycielki, na terenie Zgromadzenia Sióstr Urszulanek odbyła się uroczysta Sesja Rady Miejskiej Pniewy. Spotkanie uświetnił występ dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych pod kierownictwem siostry Doroty Kędziory.
Fot. naszepniewy.com.pl