fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

"Wspólnicy" zatrzymani za kradzież roweru

Wronieccy policjanci zatrzymali podejrzanego o kradzież roweru. W trakcie pracy nad sprawą ustalono też podejrzanego o pomocnictwo przy przestępstwie. Jednoślad został odzyskany. Za kradzież grozi do 5 lat więzienia.

Policjanci z Komisariatu Policji we Wronkach otrzymali zawiadomienie o kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło w dniu 9 listopada br. Sprawca ukradł jednoślad we Wronkach przy ul. Mickiewicza.

W trakcie pracy nad sprawą policjanci natrafili na trop podejrzanego o kradzież jednośladu. Mężczyzna został zatrzymany w dniu 15 listopada br. Był to 28-letni mieszkaniec Wronek. Z ustaleń wynikało, iż mężczyzna nie działał sam i w dalszej kolejności policjanci zatrzymali też podejrzanego o namowę i pomoc przy przestępstwie. Był to 46-letni mieszkaniec gminy Ostroróg. To u niego mundurowi zabezpieczyli skradziony jednoślad.

Mężczyźni zostali zatrzymani i przesłuchani. 28-latek usłyszał zarzut kradzieży roweru, natomiast 46-latek zarzut pomocnictwa przy kradzieży.

Teraz grozić im może kara więzienia.

 

 

za:https://szamotuly.policja.gov.pl/

Przeczytaj również
Popularne