fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Wypadek na czterokołowcu

Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w Pniewach. Kierująca czterokołowcem samochodowym straciła panowanie nad pojazdem. Pasażerowie doznali obrażeń, które zakwalifikowały sprawę jako wypadek drogowy. Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Pniewach.

W dniu 12 czerwca br. policjanci z szamotulskiej drogówki interweniowali w związku ze zgłoszeniem dotyczącym zdarzenia drogowego, do którego doszło w Pniewach na ul. Żonkilowej.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynikało, iż 18-letnia mieszkanka Pniew, która kierowała czterokołowcem samochodowym marki Yamaha, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w ogrodzenie posesji. Pojazd przewrócił się na bok, w wyniku czego dwoje pasażerów wypadło z czterokołowca. Z ustaleń wynikało, iż kierująca przewoziła pojazdem nadmierną liczbę osób, gdyż czterokołowiec był przeznaczony do przewozu wyłącznie jednego pasażera.

34-letni pasażer oraz 41-letnia pasażerka trafili do szpitala. Doznali obrażeń, które zakwalifikowały sprawę jako wypadek drogowy. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia- byli trzeźwi. Na miejscu mundurowi pracowali nad zabezpieczeniem materiałów dowodowych w sprawie.

Postępowanie, mające na celu szczegółowe ustalenie przyczyn i okoliczności zdarzenia prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Pniewach.

Kierującej grozi kara za spowodowanie wypadku drogowego oraz za przewożenie nadmiernej liczny pasażerów.

 

 

 

za: https://szamotuly.policja.gov.pl/

Przeczytaj również
Popularne