fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zapraszamy do udziału w konkursie

 

Drodzy pierwszoklasiści z terenu powiatu szamotulskiego!

Nadeszła kolej na ogłoszenie kolejnego konkursu w ramach akcji „ODBLASKOWO-BEZWYPADKOWO”. Tak jak zapowiadaliśmy wcześniej, nasza akcja składa się z dwóch konkursów plastycznych, z pogadanek prowadzonych przez policjantów oraz z wręczenia nagród.

Celem akcji jest propagowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zasad bezpieczeństwa podczas zabawy wśród najmłodszych dzieci z terenu powiatu szamotulskiego.

Tym razem ogłaszamy konkurs pod hasłem: „Bezpieczna zabawa, to dla pierwszaka ważna sprawa”.

Głównym zadaniem uczestników konkursu jest opracowanie obrazka dotyczącego tematyki związanej z bezpieczną zabawą. Na pewno każdy z was świetnie wie jak można się bezpiecznie bawić w domu lub na dworze. Wystarczy tą wiedzę wykorzystać i „przenieść” na papier.

Specjalnie powołane jury konkursowe wybierze zwycięską pracę oraz przyzna wyróżnienia za najlepsze pomysły. Przy ocenianiu prac będą brane pod uwagę: pomysłowość, samodzielność wykonania, estetyka oraz tematyka.

Zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni podczas finału akcji na początku 2022 roku. Z uwagi na panującą epidemię, w przypadku braku możliwości organizacji uroczystego finału, nagrody będą wręczane uczniom przez funkcjonariuszy Policji w poszczególnych szkołach lub za pośrednictwem dyrekcji lub nauczycieli.

Więcej informacji znajduje się w regulaminie konkursu:

REGULAMIN BEZPIECZNA ZABAWA TO DLA PIERWSZAKA WAŻNA SPRAWA

 

 

za: https://pyrek.pl/zapraszamy-do-udzialu-w-konkursie/

Przeczytaj również
Popularne