fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zwyciężyła praca Hani

Komisja wybrała najlepsze prace konkursu „Bezpieczna zabawa, to dla pierwszaka ważna sprawa”. Nagrody trafią do uczniów po powrocie z zimowego wypoczynku.

 

Do Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach wpłynęło blisko 150 prac na konkurs pod hasłem „Bezpieczna zabawa, to dla pierwszaka ważna sprawa”. Konkurs, zorganizowany został w ramach akcji pod hasłem „ODBLASKOWO-BEZWYPADKOWO”, którą co roku Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach organizuje wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Szamotułach. Konkurs przeznaczony był dla wszystkich pierwszoklasistów z terenu powiatu szamotulskiego. Zadaniem, jakie stanęło przed dziećmi było wykonanie pracy plastycznej pod hasłem „Bezpieczna zabawa, to dla pierwszaka ważna sprawa”.

W minionym tygodniu, komisja składająca się z przedstawicieli organizatorów konkursu stanęła przed trudnym wyborem zwycięzcy konkursu.

Wyniki konkursu prezentują się następująco:


I Hanna Kasprzowiak SP Przyborowo

II Roxana Blunck SP Kaźmierz

III Jagoda Koźlińska SP Sędzinko

 

Wyróżnienia:

 

Alicja Ratajczak SP Chełmno

Tobiasz Wiśniewski SP Kaźmierz

Maria Lisowska SP 3 Wronki

Karol Mądrawski SP 3 Wronki

Jan Szulc SP Gaj Mały

Alicja Pyka SP Duszniki

Nadia Major SP Pniewy

Anna Fabianowska SP Pniewy 

Katarzyna Pściuk SP Pniewy

Zofia Banaszkiewicz SP Pniewy

 

W ramach całej akcji wyprodukowane zostały odblaski, z obrazkiem zaprojektowanym przez zwyciężczynię konkursu „oDBLASKOWO-BEZWYPADKOWO”. Odblaski zostaną przekazane wszystkim pierwszoklasistom z terenu powiatu szamotulskiego. Dodatkowo, wszyscy uczniowie klas pierwszych ze szkół, z których dzieci zajęły miejsca od I do III, otrzymają kamizelki odblaskowe.

W tym roku, z uwagi na panującą epidemię i wprowadzone w związku z tym obostrzenia, może nie być możliwości zorganizowania uroczystego finału akcji, wówczas zarówno odblaski dla dzieci, kamizelki odblaskowe, jak i nagrody dla zwycięzców konkursów będą wręczane uczniom za pośrednictwem szkół.

Wszystkie nagrody oraz odblaski trafią do uczniów po zakończeniu ferii zimowych.

 

 

za: https://szamotuly.policja.gov.pl/

 

 

Przeczytaj również
Popularne