3 kroki do wymarzonej sylwetki

 

Natura Spa i Natura Dietetyk oferują kompleksową pomoc w walce o zdrowie i wymarzoną sylwetkę. Z myślą o osobach, które oczekują holistycznego podejścia w walce z nadmiernymi kilogramami stworzyliśmy program całościowej kuracji odchudzającej w 3 krokach oraz szeroką ofertę zabiegów modelujących sylwetkę i masaży odchudzających, zwiększających skuteczność kuracji odchudzających. Oddaj się w ręce specjalistów i zadbaj o swoje zdrowie, lepsze samopoczucie i szczupłą sylwetkę już dziś!

 

Program CAŁOŚCIOWEJ KURACJI ODCHUDZAJĄCEJ W 3 KROKACH to:

 

1. Indywidualny, skomponowany według osobistych potrzeb i preferencji program żywieniowy.

 

2. Seria 10 masaży odchudzających, rozbijających tkankę tłuszczową i modelujących sylwetkę w problematycznych miejscach.

 

3. Stała kontrola efektów kuracji podczas masaży-wizyty kontrolne z analizą masy i składu ciała – GRATIS!

 

3 kroki do wymarzone sylwetki to kompletny program kuracji odchudzającej gwarantujący pomoc w pozbyciu się nadmiaru kilogramów i zadbaniu o wygląd skóry. Ponadto oprócz nadzoru diety otrzymujesz peeling ciała przygotowujący skórę do masaży lub sesję w saunie fińskiej.

 

Jeśli chcesz poprawić rezultaty dotychczasowego odchudzania, ujędrnić skórę lub dopiero rozpocząć gubienie zbędnych kilogramów, wybierz CAŁOŚCIOWĄ KURACJĘ ODCHUDZAJĄCĄ W NATURA DIETETYK. Oddaj się w ręce specjalistów i zainwestuj w zdrowie, lepsze samopoczucie i szczupłą sylwetkę już dziś!

 

-----------------------------------------------------------------------

 

ul. Wolności 30, Pniewy

 

ul. gen Władysława Sikorskiego 7, Międzychód

 

 

tel. 882 052 939

 

-----------------------------------------------------------------------

 

NATURA SPA Centrum Promocji Zdrowia

 

tel. 882 052 941

 

Pniewy, ul. Wolności 30

 

 

www.naturaspa.com.pl

 

 

www.facebook.com/naturaspapniewy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES