CEL - SZCZUPŁA SYLWETKA, JĘDRNE CIAŁO, BEZ CELLULITU? - wiemy jak to zrobić

ICOONE® – TO PRZEŁOMOWA TECHNOLOGIA DO MODELOWANIA SYLWETKI I ODMŁADZANIA SKÓRY

 

Icoone®to wielowymiarowy masaż endodermiczny połączony z drenażem limfatycznym. W swoim działaniu podobny do szerzej znanej Endermologii, jednak nie są to te same zabiegi. Różnią się przede wszystkim techniką wykonywania, sposobem pracy głowicy zabiegowej i czasem trwania samego zabiegu, dzięki wprowadzeniu wielu innowacji i udogodnień, co przekłada się na szybsze efekty i komfort zabiegu.

 

 

 

Co wyróżnia nasze urządzenie?

 

Tylko w urządzeniu Icoone® mamy 3 rodzaje podciśnienia (patent)! Innowacją w porównaniu do Endermologii jest opatentowana technologia Roboderm, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry. ICOONE® wprowadza też kolejną, niesamowitą innowację: zabieg symetryczny (dwie pracujące głowice jednocześnie) dając gwarancją szybkich i zadowalających efektów.

 

Jakie efekty można osiągnąć dzięki naszym poradom i serii zabiegów modelujących Icoone®!

- 7 cm w biodrach

- 8 cm w udach

- 1,5 cm (kolana i łydki)

 

 

Ponadto!

Masaż próżniowy oczyszcza organizm z toksyn, pobudza spalanie tłuszczu i widocznie poprawia strukturę skóry (większa elastyczność, redukcja cellulitu, zwłóknień). Oprócz efektu ujędrnienia ciała i rzeźbienia sylwetki ma również działanie przeciwbólowe i relaksacyjne -pomaga łagodzić bóle mięśniowe.

 

Dla nas liczy się EFEKT!

 

 

------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------

 

 

NATURA SPA Centrum Promocji Zdrowia

 

 

tel. 882 052 941

 

Pniewy, ul. Wolności 30

 

 

www.naturaspa.com.pl

 

www.facebook.com/naturaspapniewy

 

 

 

 

 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES