Kolejne dofinansowanie na koniec miesiąca

W ramach Funduszu Przeciwdziałania COVID-19, SP ZOZ w Szamotułach otrzyma środki w wysokości 345 873 zł na odbudowę rampy zbiornika tlenu oraz budynków służących obsłudze tlenownika przeznaczonych do leczenia Pacjentów chorych na COVID-19.
 
Przekształcenie szamotulskiej lecznicy w szpital jednoimienny spowodowało potrzebę hospitalizacji większej liczby pacjentów zarażonych na COVID-19, w tym tych, którzy wymagają tlenoterapii. Infrastruktura tlenowa wymagała modernizacji w związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem na tlen medyczny, który jest lekiem.
 
W trosce o zdrowie Pacjentów szpital złożył wniosek do Ministerstwa Zdrowia o dofinansowanie tej inwestycji – został on rozpatrzony pozytywnie. Realizacja rozbudowy rampy tlenowej na terenie szpitala odbędzie się w II i III kwartale 2021 roku.
 
Serdecznie dziękuję Wojewodzie Wielkopolskiemu Michałowi Zielińskiemu za wsparcie szamotulskiej placówki podczas składania wniosku „Odbudowa rampy zbiornika tlenu oraz budynków służących obsłudze tlenownika w związku z COVID-19". Dzięki tego typu przedsięwzięciom jesteśmy w stanie zagwarantować jak najwyższy poziom leczenia i bezpieczeństwa Pacjentów w naszym szpitalu. - mówi Remigiusz Pawelczak, dyrektor SP ZOZ w Szamotułach.
 
info./foto.:SP ZOZ w Szamotułach
 
 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES