Najlepsze zabiegi pielęgnacyjne, które pomogą Ci zregenerować skórę i przygotować się do lata

 

Po zimie Twoja skóra może być poszarzała i przesuszona, a jest to efekt kilku czynników:

- ogrzewania,

- wiatru,

- mroźnego powietrza,

- braku słońca.

 

Niestety często też problemy wynikają ze źle dobranej pielęgnacji domowej lub zaniedbywaniu jej. Na szczęście możesz przywrócić skórze blask odpowiednimi zabiegami.

 

Na wiosnę Terapeuci Natura Spa polecają szeroką ofertę zabiegów na twarz:

 

- oczyszczający, rewitalizujący OWOCOWY DETOKS z peelingiem kawitacyjnym

- dotleniający, ujędrniający i przeciwstarzeniowy zabieg INFUZJI TLENOWEJ z koktajlem składników aktywnych

- zabieg WITAMINOWY ZASTRZYK z aktywną witaminą C

- złuszczający, dotleniający, odżywczy 3w1  z użyciem technologii GENEO

złuszczająco-rozświetlający peeling chemiczny Mando Complex

 

A jakie zabiegi wykonać na ciało?

 

Dla osób, które pragną zgubić nadprogramowe kilogramy do lata polecamy wsparcie w postaci zabiegów wspomagających redukcję tkanki tłuszczowej i modelujących sylwetkę. Nie ma wątpliwości, że najlepsze efekty w redukcji cellulitu, zlokalizowanego tłuszczu, obrzęków a także w skutecznym ujędrnianiu skóry ciała i twarzy dają zabiegi modelujące sylwetkę, takie jak Icoone - wielowymiarowy masaż endodermiczny połączony z drenażem limfatycznym. Doskonale sprawdzą się również treningi w kapsule z podczerwienią i podciśnieniem Vacu Activ -podciśnienie wywołane chodzeniem na bieżni w kapsule Vacu Activ powoduje silne ukrwienie dolnych partii ciała od brzucha, przez biodra i uda, aż do stóp, dzięki czemu przemiana materii jest przyspieszona i organizm w tych miejscach pozbywa się tkanki tłuszczowej. W przypadku uporczywych problemów z nagromadzoną tkanką tłuszczową i cellulitem można zastosować zabiegi lipolasera, liposukcji kawitacyjnej, elektrostymulacji lub szczotkowania ciała połączonego z body wrappingiem wysokiej klasy preparatem, aby w rezultacie uzyskać efekt: wyszczuplenia, wygładzenia, zredukowania cellulitu i widocznej poprawy stanu skóry.

 

 

A dla osób poszukujących wytchnienia i relaksu, a także pragnących zadbać o ciało proponujemy rytuały na ciało. Podstawą terapii jest peeling, który dokładnie oczyści skórę, poprawi mikrokrążenie i spowoduje, że będzie gładka i miła w dotyku. Następnym etapem jest pobudzający zmysły, aromatyczny masaż, który rozluźni całe ciało oraz je odżywi. Dla osób zestresowanych szczególnie polecamy NOWOŚĆ- masaż pałeczkami i miotełkami bambusowymi (orientalny, relaksacyjny, wykonywany za pomocą pałeczek bambusa, rolowanych po ciele oraz miotełek bambusowych).

 

Zapraszamy do rezerwacji terminów od 4 maja.

 

------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------

 

 

NATURA SPA Centrum Promocji Zdrowia

 

 

tel. 882 052 941

 

Pniewy, ul. Wolności 30

 

 

www.naturaspa.com.pl

 

www.facebook.com/naturaspapniewy

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES