Rodzinny Rajd Rowerowy na Orientację

W niedzielne popołudnie bawiliśmy się wspólnie na pikniku rodzinnym zorganizowanym przez Odjechani-Team.PL w Ośrodku Edukacji Przyrodniczo-Leśnej Nadleśnictwa Pniewy w Dąbrowie.

 

Główną atrakcją spotkania był Rodzinny Rowerowy Rajd na Orientację, w którym wzięło udział 16 drużyn. Warunkiem uczestnictwa była obecność w zespole przynajmniej jednego dziecka. W bezpośrednim sąsiedztwie Ośrodka ukryliśmy 10 punktów kontrolnych a na każdym z nich oprócz lampionu - część niezbędnego do ułożenia na karcie kontrolnej hasła i słodką niespodziankę dla każdego małego „Odjechanego”. Zwycięskiej drużynie tworzonej przez Antka i jego tatę, Sebastiana odnalezienie wszystkich miejsc zaznaczonych na wręczanej na starcie mapie zajęło niespełna godzinę. Wszystkie ekipy dotarły szczęśliwie do mety a trzynaście z nich mogło się wykazać kompletem zdobytych punktów kontrolnych. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia zawodów, doświadczony w rajdach na orientację Jarek Misiewicz. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkową statuetkę przygotowaną przez firmę PP2, dyplom oraz mały zestaw niespodzianek.

 

Po ukończeniu rajdu dorośli szukali wytchnienia w cieniu przy kawie i zimnych napojach oraz domowych słodkich wypiekach, a najszybciej regenerujący się, czyli nasi Milusińscy – bawili się dalej na dmuchańcach dostarczonych przez Zamki Dmuchane Pniewy Pauliny i Szymona Kowalewiczów. Energię można było uzupełnić słodką watą cukrową przygotowywaną przez pana Andrzeja Kowalewicza i smażonymi na ognisku kiełbaskami.

 

Podsumowując można rzec, że dopisało… wszystko – mieliśmy piękną pogodę, fantastycznych uczestników, zaangażowanych rodziców i dziadków. Nawet komary potraktowały poważnie fakt, że był weekend i można nieco luźniej podejść do swoich obowiązków.

 

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji imprezy kierujemy ponadto do Gminy Pniewy, Nadleśnictwa Pniewy, Pniewskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego i firmy Postęp.

 

Odjechani-Team.PL

 

FILMIK: Rowerowy Rajd na Orientację - Odjechani-Team PL - YouTube

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES