Sobotnie spotkanie w Lubosinku

W sobotę dzieci z naszej gminy mogły być „Znowu Razem z Uśmiechem”. To jednocześnie nazwa spotkania, podczas którego uczestnicy mogli miło spędzić popołudnie w swoim i w koni towarzystwie. Dzieciaki, bo głównie do nich adresowany jest program „Znowu Razem z Uśmiechem”, zapoznały się ze stadem koni zamieszkującym  Krzywą Stajnię w Lubosinku. 
 
Autorka książek o tematyce końskiej pani Kasia Piechocka w bardzo interesujący i pomysłowy sposób przekazała potężną dawkę wiedzy o tych ciekawych i pięknych zwierzętach. Dzieci licznie wzięły udział w grach i zabawie prowadzonej przez animatorkę.  Dopełnieniem spotkania był wspólny grill i owocowy deser. Nawet pogoda, choć bardzo się starała, nie przeszkodziła w w tym udanym popołudniu. Kolejne spotkanie z cyklu „Znowu Razem z Uśmiechem” zaplanowaliśmy  28 sierpnia, również w Lubosinku.
 
Spotkanie zorganizowała OSP Lubosina dzięki finansowaniu przez Ośrodek Działaj Lokalnie Lokalnej Grupy Działania KOLD.
 
 
 
 
 
 
 
 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES