Wskazano lokalizacje Powszechnych Punktów Szczepień w Powiecie Szamotulskim

13 kwietnia 2021 r . Dyrektor Wielkopolskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia Agnieszka Pachciarz podczas wideokonferencji ze starostami powiatów przedstawiła najważniejsze informacje dotyczące planowanego utworzenia w Województwie Wielkopolskim Powszechnych Punktów Szczepień.
 
- Cieszę się, że Wojewoda Wielkopolski Michał Zieliński przychylił się do propozycji NFZ i podjął decyzję o uruchomieniu na obszarze naszego powiatu dwóch Powszechnych Punktów Szczepień. Powstaną one w Szamotułach i w Pniewach - informuje Starosta Szamotulski Beata Hanyżak.
 
Zatwierdzone lokalizacje to Hala Sportowo - Widowiskowa „Nałęcz” oraz Hala Sportowo - Widowiskowa w Pniewach. W zeszłym tygodniu Starosta Beata Hanyżak spotkała się z Burmistrzem Pniew Jarosławem Przewoźnym, aby podziękować za zaangażowanie w staraniach Powiatu o Punkt Szczepień w Pniewach oraz omówić dalszą współpracę przy realizacji procesu szczepień.
 
- Dziękuję za podjętą decyzję. Jest to bardzo dobra informacja dla mieszkańców, nie tylko Gminy Pniewy. Przystępujemy do działania - powiedział po spotkaniu Burmistrz Pniew Jarosław Przewoźny.
 
Obok Powszechnych Punktów Szczepień funkcjonować będą dotychczasowe populacyjne punkty szczepień. Jest ich na terenie powiatu 12 i działają w oparciu o podstawową opiekę zdrowotną (POZ).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES