- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Podejrzewani o włamania w rękach policjantów

Policjanci Komisariatu Policji w Wronkach zatrzymali podejrzanych o kradzież z włamaniem do budynków gospodarczych w miejscowości Rzecin. Mężczyźni poprzez wyłamanie zamków w drzwiach włamali się do pomieszczeń, a następnie dokonali kradzieży elektronarzędzi, materiałów budowlanych oraz sprzętu audio.

 

W minioną środę około godziny 08:30 policjanci z Wronek otrzymali informację o włamaniu do budynków gospodarczych w miejscowości Rzecin. Na miejsce niezwłocznie zadysponowano patrol z Wronek, a także Technika Kryminalistyki w celu zabezpieczenia ewentualnych śladów zdarzenia.

 

Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze ustalili, iż nieznani mężczyźni wykorzystując porę nocną włamali się do pomieszczenia gospodarczego, oraz garażu skąd dokonali kradzieży elektronarzędzi, materiałów budowlanych i sprzętu audio. Łączna suma strat właściciel oszacował na około 4500zł.

 

W toku podjętych czynności policjanci wytypowali trzy osoby w wieku od 19-31 lat podejrzanych o dokonanie kradzieży z włamaniem. Funkcjonariusze przeszukali mieszkania mężczyzn w wyniku czego udało się odzyskać cześć skradzionych przedmiotów. Następnie udano się do kolegi mężczyzn na posesji którego znajdowała się pozostała część pozostawionych przez nich elektronarzędzi.

 

Dzięki szybko podjętym działaniom udało się odzyskać całość utraconego mienia. Wszyscy trzej podejrzani zostali zatrzymani i przetransportowani do policyjnego aresztu, gdzie usłyszeli zarzut z art. 279 par. 1 K.K za który grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

24.08.2015

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES