- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

22.05.2012. Poniedziałkowe kolizje

 

Wczoraj na terenie naszego powiatu doszło do czterech zdarzeń drogowych. Zdarzenia zaistniały w Lipnicy, Szamotułach, we Wronkach oraz w Jastrowie. Nikt nie poniósł poważnych obrażeń. Sprawcy zostali ukarani mandatami.

 

Pierwsze zdarzenie miało miejsce około godziny 7.30 w Lipnicy. Kierujący samochodem marki BMW na prostym odcinku drogi w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania na wzniesieniu uderzył w bok daewoo lanosa. W wyniku zderzenia kierujący BMW zjechał na przeciwny pas ruchu, pobocze i zatrzymał się dopiero na polu. Trzy osoby z BMW zostały przewiezione do szpitala w Szamotułach. Ich życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo i po wykonanych badaniach zostały zwolnione do domu. W zabezpieczeniu miejsca zdarzenia brała udział Państwowa Straż Pożarna.

 

Kolejna kolizja zaistniała około godziny 10. 30 w Szamotułach na ul. Dworcowej. Przyczyną kolizji było niezachowanie odpowiedniego odstępu od poprzedzającego pojazdu. W wyniku zdarzenia kierująca mercedesem benz uderzyła w tył poprzedzającego ją samochodu marki Fiat Seicento. W zabezpieczeniu miejsca zdarzenia brała udział Państwowa Straż Pożarna.

 

Około godziny 18 we Wronkach na ul. Aleja Wyzwolenia. Do kolizji doszło w wyniku nieprawidłowego cofania. Kierujący hondą akord cofając uderzył w prawidłowo jadący samochód marki Volkswagen Passat.

 

Ostatnie zdarzenie miało miejsce około godziny 23 w Jastrowie PGR. Kierujący samochodem ciężarowym DAF wraz z naczepą na remontowanym odcinku drogi podczas wymijania się z pojazdem jadącym z przeciwka zjechał na prawe pobocze. Kierujący samochodem ciężarowym stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia się. Kierujący doznał ogólnych potłuczeń ciała. W zabezpieczeniu miejsca zdarzenia brała udział Państwowa Straż Pożarna.

 

Wszyscy kierujący, którzy brali udział w powyższych zdarzeniach byli trzeźwi. Sprawcy zostali ukarani mandatami karnymi.

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES