- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Apelujemy o rozsądek na drogach!!!

Szamotulska drogówka interweniowała w związku z wypadkiem drogowym do którego doszło w miejscowości Stare Miasto. W wyniku zdarzenia, 5 młodych osób podróżujących samochodem trafiło do szpitala. Sprawę wyjaśniają policjanci z Szamotuł. Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek za kierownicą.

 

Do wypadku doszło w sobotni wieczór,17.12.br., około godziny 23:55, na drodze wojewódzkiej nr 182 w miejscowości Stare Miasto. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca samochodem osobowym marki Mercedes podczas wyprzedzania samochodu marki Volkswagen Golf nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem. Dalej osobowe auto zjechało na pobocze, gdzie uderzyło w przydrożne drzewo. Kierująca mercedesem oraz cztery osoby podróżujące autem trafiły do szpitala.

 

Przyczyny i szczegółowe okoliczności będą wyjaśniane w trakcie postępowania, które będzie prowadzone przez Komendę Powiatową Policji w Szamotułach.

 

 

Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni i naszych umiejętności. Kierowco pamiętaj masz tylko jedno życie nie zostawiaj go na drodze i nie odbieraj go innym.

 

 

 

 

19.12.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES