- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Jak sprawić, żeby marzenia o zgubieniu nadmiernych kilogramów stały się rzeczywistością?- Natura Dietetyk radzi

 

Koniec starego i początek Nowego Roku to zawsze okres rozmyślań i nowych planów na przyszłość. Jak co roku stawiamy sobie nowe cele. Jak wytrwać w nich dłużej niż 1 miesiąc i doprowadzić do realizacji?
 
Psychologowie radzą, by sformułować cele w sposób prosty i określony w czasie, czyli: chcę do wakacji schudnąć 6 kg albo chcę chodzić 2 razy w tygodniu na siłownię. Radzą też zapisywać postanowienia i często do nich zaglądać, ale przede wszystkim podjąć działanie, czyli przenieść je z kartki w rzeczywistość.
 
 
 
Pierwszy krok?
 
MoTYwacja- stanowisz jej sedno! Najważniejsze, aby uświadomić sobie, że robię to dla siebie, swojego zdrowia i dobrego samopoczucia- nie dla innych. Stosujmy metodę małych kroków, zakładajmy realne cele. Po drugie - nagradzajmy się za każdy zrealizowany krok. Satysfakcja z udanej zmiany wpływa bardzo pozytywnie na naszą motywację.
 
 
 
Kolejny?
 
Potrzebujesz wyznaczenia drogi, dzięki której osiągniesz cel. Czasem samozaparcie i wewnętrzna motywacja nie wystarczają, aby zgubić nadprogramowe kilogramy. Samodzielne próby odchudzania kończą się często niepowodzeniem, ponieważ potrafimy się katować, tylko po to aby efekt był widoczny jak najszybciej, niestety nie zdając sobie sprawy z konsekwencji, jakie mogą nas dosięgnąć z tego tytułu. Następstwem zbyt restrykcyjnej diety jest spowolniony metabolizm, huśtawki nastrojów, brak energii, rozdrażnienie, problemy związane z przewodem pokarmowym i wiele innych. W konsekwencji wracamy do dawnych nawyków żywieniowych, a więc efekt „jo-jo” prawie murowany. Jak do niego nie dopuścić?
 
Odchudzać się zdrowo i racjonalnie. Pomoże Ci fachowa wiedza Dietetyka i przygotowany specjalnie dla Ciebie, dostosowany do potrzeb i stylu życia program żywieniowy. Ponadto możesz liczyć na wsparcie i kontrolę postępów (zawsze możesz odezwać się do swojego terapeuty, który Cię zmotywuje, to bardzo pomaga).
 
Każdą kurację odchudzającą można wesprzeć- wprowadzić do codziennego życia różne formy aktywności fizycznej, np. spacery, pływanie. Warto również skorzystać z pomocy specjalistycznych gabinetów oferujących nowoczesne i skuteczne zabiegi redukujące tkankę tłuszczową i modelujących sylwetkę, takich jak Icoone (wykorzystujący technologię podciśnieniowego masażu) lub treningi w kapsule Vacu Activ (z technologią podczerwieni i podciśnienia) w zależności od potrzeb i efektu jaki chcemy osiągnąć.
 
 
Czy tym razem się uda? TAK! Jeśli rozpoczniesz swoją zmianę całościowo i zaufasz specjalistom. Nowy Rok daje nowe wyzwania, nowe szanse i nowe możliwości. Wykorzystaj je, powodzenia!
 
 
 

-----------------------------------------------------------------------

 

 

ul. Wolności 30, Pniewy

ul. gen Władysława Sikorskiego 7, Międzychód

 

tel. 882 052 939

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES