Mistrzostwa w Tenisie Stołowym

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

 

 

 

MISTRZOSTWA ZESPOŁU SZKÓŁ im. EMILII SCZANIECKIEJ W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

 

W dniu 22.10.2012r. nauczyciele wychowania fizycznego w Zespole Szkół zorganizowali mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym. Wśród dziewcząt Najlepsza okazała się Patrycja Mleczak z klasy IV technikum, II miejsce zajęła Agnieszka Kirszka z klasy I zawodowej,  a na najniższym stopniu podium stanęła Karolina Jabłońska z klasy I technikum. W turnieju udział wzięły również Paulina Jabłońska z klasy I technikum oraz Natalia Mech z klasy I zawodowej zajmując odpowiednio IV i V miejsce. Chłopcy rywalizowali  ze sobą do dwóch przegranych meczy, ogółem rozegrali 18 pojedynków. Najlepszy okazał się Dawid Kawczyński z klasy I technikum, II miejsce zajął Kamil Kijak z klasy II technikum a naIII miejscu uplasował się Przemysław Mleczak z klasy II technikum. Kolejne lokaty zajęli Jakub Nowak -II technikum, Robert  Beszterda -I zawodowa, Mateusz Kutek- II zawodowa, Adrian Werner-   I technikum , Dawid Chudy -I zawodowa oraz Bartosz Pucek-I zawodowa.

Celem turnieju  było wyłonienie reprezentacji do udziału w drużynowych mistrzostwach powiatu szamotulskiego szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału i sportowej rywalizacji.

 

 

 

Fot. E. Grzywna
Info. R. Kawa

 

 

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

 

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

 

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

 

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

 

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES