- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Młoda pisarka z Pniew

Szanowni Państwo,

 

dzisiaj premiera książki naszej mieszkanki Kingi Chojnackiej. Pani Kinga pisze ponad połowę swojego życia. Zaczęła jeszcze w szkole podstawowej, kiedy wyróżniano ją za oceniane przez polonistkę opowiadania. Nie przypuszczała, że przemieni się to w pasję pisania, a mimo to dziś tworzy kilkusetstronicowe książki oraz bloga.

 

 

Informacja od autorki-„Strefy” są moją pierwszą powieścią. Zaczęłam tworzyć plany na fabułę ponad dwa lata temu, a w kwietniu 2019 skończyłam pisać jej pierwotną wersję. Była okropna. Nie dało się jej czytać, zdania były niespójne, wyrazy się powtarzały, a jakiekolwiek odstępy czasowe nawet nie zbliżały się do realnych. Książka zaczęła dobrze brzmieć dopiero po trzecich poprawkach, a mimo to czasami mam wrażenie, że powinnam znowu ją zmienić.

 

 

Nie umiem powiedzieć skąd i kiedy pojawił się pomysł na stworzenie „Stref”, ponieważ pisałam tak naprawdę od zawsze. Na początku były to krótkie opowiadania, potem niedokończone historie, aż w końcu postanowiłam spisać coś od początku do końca. Nie było to proste. Wymagało systematycznej pracy i dziesiątek wieczorów spędzonych przed laptopem. Śmiało mogę powiedzieć, że gdyby pisanie nie stało się moją pasją, najprawdopodobniej nie udałoby mi się ukończyć książki.

 

 

O książce- Strefy Tom I -Od tej pory masz tylko jeden cel: przetrwać.

 

Siedem lat po serii wielkich katastrof Ziemia składa się wyłącznie z pustyń , ruin miast i śmiertelnego wirusa, który dziesiątkuje resztki ludzkości. Większość tych, którym udało się przeżyć, mieszka w Strefach – specjalnych schronach, których opuszczenie grozi szybką śmiercią.

 

A jednak Marion Dallas, zabójczyni pracująca na zlecenie przewodniczącego Strefy A, czuje, że nie może tu zostać ani chwili dłużej. Gdy odkrywa, że jej matka nie żyje, a na siostrze prowadzone są brutalne eksperymenty, decyduje się zemścić za wszystkie wyrządzone jej najbliższym krzywdy. Droga, w którą wyruszy, będzie długa i skrajnie niebezpieczna, a Marion będzie musiała zmierzyć się z morderczym upałem, kwaśnymi deszczami i atakiem pozastrefowego gangu. Towarzyszący jej mężczyzna, w ostatniej chwili uratowany przed egzekucją, może pomóc w przetrwaniu tej wyprawy lub… okazać się śmiertelnym wrogiem.

 

 

Od autorki - Pamiętajcie, że nie istnieje coś takiego, jak talent pisarki. Jeśli chcesz pisać i regularnie nad tym pracujesz, stworzysz powieść, o której marzyłeś.

 

Gratulujemy wydania pierwszej książki naszej utalentowanej, młodej pisarce Kindze Chojnackiej i życzymy sukcesów z nią związanych.

 

 

Więcej informacji na blogu Kingi Chojnackiej pod linkiem: https://strefapisarza.com/

 

 

 

za: https://www.pniewy.wlkp.pl/

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES