- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Podejrzany o usiłowanie zabójstwa trafił do aresztu

Szamotulscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o to, że ugodził nożem szwagra. Mężczyzna usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa. Trafił do aresztu. W sprawie toczy się prokuratorskie śledztwo.

 

W dniu 31 grudnia, po godzinie 17 policjanci szamotulskiej patrolówki interweniowali w związku ze zgłoszeniem dotyczącym ugodzenia nożem. Do zdarzenia doszło w jednym z domów na alei Jana Pawła II w Szamotułach.

 

Na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili przebieg zdarzenia. Z ustaleń wynikało, iż 56-letni szamotulanin, w wyniku awantury z szwagrem ugodził go nożem. Poszkodowany szamotulanin został przetransportowany przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Policjanci zatrzymali podejrzanego. Mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

 

W domu, w którym doszło do awantury, technik kryminalistyki wspólnie z policjantami z szamotulskiej dochodzeniówki wykonali oględziny miejsca zdarzenia zabezpieczając ślady przestępstwa. Policjanci przesłuchali również świadków.

 

Po zebraniu niezbędnego materiału dowodowego podejrzany został przesłuchany. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Trafił przed sąd, który przychylił się do wniosku prokuratora o zastosowanie wobec mężczyzny aresztu tymczasowego.

 

W sprawie toczy się prokuratorskie śledztwo, którego celem jest m. in wszechstronne wyjaśnienie okoliczności sprawy.

 

 

(S.Chuda)

 

 

04.01.2018

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES