- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Podejrzany o zniszczenie samochodu szybko zatrzymany

Dzielnicowi z Obrzycka zatrzymali podejrzewanego o zniszczenie samochodu. W wyniku czynu przestępczego, zaparkowane w Dobrojewie Audi A6 miało wgnieciony cały dach. Za zniszczenie mienia polskie prawo przewiduje do 5 lat więzienia.

 

W minioną niedzielę około godziny 18.30 kryminalni z Szamotuł oraz dzielnicowi z Obrzycka pojechali do miejscowości Dobrojewo gdzie według otrzymanego zgłoszenia miało dojść do zniszczenia zaparkowanego samochodu.

 

Na miejscu okazało się, iż dach pojazdu jest zniszczony poprzez głębokie wgniecenia. Wyglądało to jakby ktoś po nim skakał. Policjanci przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie. Obecny na miejscu technik kryminalistyki zabezpieczył pozostawione przez sprawców ślady.

 

Dzielnicowi rozpytali okolicznych mieszkańców natrafiając na trop osób, które mogły mieć związek ze sprawą. W dniu zgłoszenia przestępstwa, funkcjonariusze dotarli do domu jednego z podejrzewanych o zniszczenie samochodu.

 

Zaskoczony 17-latek został zatrzymany i przesłuchany. Przyznał , że zniszczył dach samochodu skacząc po nim. Usłyszał zarzut zniszczenia mienia.

 

 

Sprawa jest rozwojowa. Policja nie wyklucza, iż zarzuty w sprawie zniszczenia mienia przedstawione zostaną kolejnym osobom, które mogły mieć swój udział w przestępczym czynie.

 

 

 

22.04.2015

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES