- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Policjanci pomagali przy egzaminie na kartę rowerową

Policjanci z Pniewskiego Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego pomogli nauczycielom ze Szkoły Podstawowej w Chełmnie przeprowadzić egzamin na kartę rowerową. Dumni uczniowie zdobyli swoje pierwsze uprawnienia do kierowania jednośladem.

 

Wczoraj (06.06.2017 r.), w Szkole Podstawowej w Chełmnie odbył się egzamin na kartę rowerową. Dzieci, biorące udział w egzaminie na pierwsze uprawnienia do kierowania pojazdem, musiały wykazać się wiedzą zarówno teoretyczną jak i praktyczną w zakresie poruszania się rowerem po drodze. Uczniowie rozwiązywali test wiedzy, następnie pokonywali wyznaczony tor przeszkód. Czwartoklasiści potraktowali swój egzamin bardzo poważnie.

 

Nad prawidłowym przebiegiem egzaminu czuwali policjanci z pniewskiego Zespołu – Patrolowo- Interwencyjnego. Sierż. Joanna Łęszczak oraz sierż. Michał Dudek nie tylko pomogli przy egzaminowaniu uczniów. Stróże prawa udzielali młodym rowerzystom dobrych rad na temat bezpiecznego poruszania się po drodze.

 

Na zakończenie dumni uczniowie, którzy pozytywnie przeszli egzamin z rąk policjantów otrzymali pierwsze uprawnienia do kierowania rowerami.

 

(SCh)

 

 

 

 

 

07.06.2017

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°C











reklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewy











AGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES