- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Popękane naczynka na twarzy- to nie problem! Natura Spa radzi

 

Skóra z rozszerzonymi naczyniami włosowatymi, tzw. cera naczynkowa to zmartwienie, z którym boryka się wiele kobiet. Zmiany najczęściej pojawiają się w czasie mroźnej zimy lub latem. Pod wpływem wiatru, mrozu czy ostrego słońca naczynia włosowate się rozszerzają i zwiększa się ich przepuszczalność, a ścianki stają się bardziej kruche.

 

Co należy robić, aby zapobiec tym nieestetycznym zmianom?

 

W domu stosuj preparaty poprawiające elastyczność naczyń włosowatych i uszczelniające je, oraz zmniejszające zaczerwienienie skóry. Sprawdzonym przez nasze Klientki jest krem na rozszerzone naczynka marki Declare, który redukuje widoczne zaczerwienienia, wzmacnia barierę ochronną oraz wspomaga naturalne funkcje skóry. Zmniejsza wrażliwość i nadwrażliwość na bodźce zewnętrzne. Ponadto, zawiera delikatne olejki, które intensywnie nawilżają i odżywiają skórę. Można stosować go zarówno rano, jak i wieczorem. W gabinecie kosmetycznym możesz skorzystać z zabiegów z aktywną witaminą C lub Homeo Rose przeznaczonych dla skór naczynkowych i wrażliwych.

 

Równie ważne jest to, jak się odżywiasz! Dieta na pajączki powinna dostarczać między innymi błonnika, flawonoidów oraz witamin i składników mineralnych. Pamiętaj, że w Twojej diecie nie powinno zabraknąć warzyw (szczególnie zielone, bogate w witaminę K) oraz owoców – cytrusy, porzeczki, jabłka, truskawki, jagody. Oprócz przeciwutleniaczy, dostarczają witaminy C, która wzmacnia naczynia krwionośne. Do grupy flawonoidów należy rutyna, która wzmacnia naczynia krwionośne i uszczelnia te najsłabsze przez zwiększenie w nich ilości włókien kolagenu. Bogatym źródłem rutyny jest: aronia, bez, dziurawiec, gryka, mięta pieprzowa, szczaw. Najważniejszymi z punktu ochrony drobnych naczyń krwionośnych są silne przeciwutleniacze: witamina A (mleko i produkty mleczarskie, ryby, słodkie ziemniaki, jarmuż, szpinak) i witamina E (ziarna zbóż oraz liściaste warzywa zielone, pestki dyni, nasiona słonecznika). Unikaj pikantnych potraw, mocnej kawy i alkoholu.

 

A jeśli zmiany już powstały, jak się ich trwale pozbyć?

 

Jeśli zmiany już powstały możesz skorzystać z zabiegu laserowego usuwania naczynek.

 

 

Medyczny system Alma Harmony to skuteczny system leczenia zmian naczyniowych zwanych powszechnie „pajączkami” mieszczących się na twarzy i dekolcie. Wykorzystuje technologię laserową i światła pulsacyjnego, aby zapewnić Pacjentom kompleksową opiekę i wysoką skuteczność. Zabieg trwa krótko, a dzięki silnemu chłodzeniu kontaktowemu jest komfortowy dla Klienta.

 

Najbliższy termin: 15 kwietnia.

Zapraszamy na DARMOWĄ KONSULTACJĘ.

Rezerwacje pod nr tel. 882 052 941

 

 

------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------

 

 

NATURA SPA Centrum Promocji Zdrowia

 

 

tel. 882 052 941

 

Pniewy, ul. Wolności 30

 

 

www.naturaspa.com.pl

 

www.facebook.com/naturaspapniewy

 

 

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°C











reklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewy











AGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES