- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

POWAŻNY WYPADEK W PNIEWACH

Wczoraj policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w Pniewach. W ciężkim stanie do szpitala trafił młody kierowca. Przyczyny zdarzenia są wyjaśniane w ramach postępowania.

 

Wczoraj około godziny 21.30 dyżurny szamotulskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o poważnym zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze nr K-92 w Pniewach. Na miejsce wysłał policjantów z Posterunku Policji w Dusznikach, a także policjantów z szamotulskiej drogówki.  W działaniach na miejscu zdarzenia oprócz Policji, pracowała również Straż Pożarna oraz Pogotowie Ratunkowe.

 

Policjanci ustalili wstępnie okoliczności zdarzenia. Z ustaleń wynikało, iż zderzyły się dwa samochody - Volkswagen Golf (którym kierował 20-letni mieszkaniec Pniew), a także Fiat Ducato (którym kierował 40-letni mieszkaniec Obornik). Przypuszczamy, że jedną z przyczyn zdarzenia mogło być nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu.

 

W wyniku zdarzenia, młody kierujący volkswagenem golfem w ciężkim stanie trafił do szpitala. Również drugi kierujący został przetransportowany do szpitala przez pogotowie ratunkowe.

 

Policjanci na miejscu sprawdzili stan trzeźwości kierującego fiatem (mężczyzna był trzeźwy). Z uwagi na ciężki stan kierującego golfem, mężczyźnie pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

 

Funkcjonariusze, pracowali na miejscu zdarzenia, zebrali niezbędne dowody w sprawie. Policjanci rozpytali uczestnika oraz świadka zdarzenia, sporządzili szkic miejsca wypadku, a także wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną.

 

Przyczyny oraz szczegółowe okoliczności wypadku  są ustalane w ramach prowadzonego postępowania.

 

 

(Sandra Chuda)

 

 

09.03.2018

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES