- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Przewoził narkotyki, został zatrzymany przez drogówkę

Policjanci szamotulskiej drogówki zatrzymali podejrzewanego o posiadanie ponad 26 gramów marihuany. Funkcjonariusze znaleźli worek z narkotykami podczas kontroli drogowej. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.

 

Wczoraj, przed godziną 20 policjanci szamotulskiego Wydziału Ruchu Drogowego patrolowali rejon Dusznik. Na ulicy Powstańców Wielkopolskich zatrzymali do kontroli drogowej Volkswagena Passata. Podczas kontroli, kierujący wzbudził podejrzenia funkcjonariuszy.

 

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 24-letniego mieszkańca gminy Pniewy. Przeprowadzone badania wykazały, że mężczyzna był trzeźwy oraz, że nie znajdował się pod wpływem narkotyków. To jednak nie zwiodło policjantów i na tym kontrola nie zakończyła się. Policjanci znaleźli w samochodzie torbę, w której ukryty był worek strunowy wypełniony najprawdopodobniej marihuaną. Kierujący przyznał mundurowym, że miał narkotyki na własny użytek.

 

24-latek został zatrzymany. Po zważeniu zabezpieczonych narkotyków okazało się, iż w worku znajdowało się ponad 26 gramów marihuany.

 

Po zebraniu niezbędnych materiałów dowodowych w sprawie, zatrzymany został przesłuchany. Kryminalni przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków.

 

Za to przestępstwo polskie prawo przewiduje do 3 lat więzienia.

 

02.08.2018

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES