Ukradł by sprzedać

 

fot. arch/ Policja

 

 

Wnikliwe podejście do sprawy kradzieży przewodów telekomunikacyjnych z terenu PKP doprowadziło do szybkiego ujęcia sprawcy.

 

 

Policjanci z Wronek wczoraj ustalili, że w rejonie Samołęża ktoś ukradł przewody telekomunikacyjne z terenu PKP. Okazało się, że złodziej sprzedał skradzione kable, które ważyły około 13 kg w jednym z wronieckich skupów złomu. Wartość skradzionego mienia oszacowana była na niecałe 3 tysiące złotych. W skupie złomu sprawca dostał za nie jedynie niewiele ponad 100 zł. Policjanci podjęli wszelkie niezbędne czynności, które szybko doprowadziły do zatrzymania podejrzewanego o kradzież. Okazał się się nim 41-letni mieszkaniec Samołęża. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszał zarzuty kradzieży i niszczenia elementów wchodzących w skład linii telekomunikacyjnej powodując przez to zakłócenie działania części tej linii. Teraz grozi mu kara więzienia.

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES