- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

WYNIKI KONKURSU NA LOGO ODBLASKU

W miniony piątek, komisja wybrała zwycięzców konkursu dla uczniów klas pierwszych ze szkół podstawowych z terenu powiatu szamotulskiego pn. „ODBLASKOWO- BEZWYPADKOWO”. Zwycięska praca będzie widniała na odblaskach, które w ramach akcji otrzyma każdy pierwszoklasista.

 

W tym roku do udziału w konkursie „Odblaskowo – Bezwypadkowo” zgłosiło się ponad 450 uczniów ze szkół podstawowych z terenu naszego powiatu.

 

Zwycięzców wybierała komisja, w składzie: Jolanta Skowron z Szamotulskiego Ośrodka Kultury, Kazimierz Michalak – Członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego, st. post. Filip Paciura oraz sierż. sztab. Sandra Chuda z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach. Wybierając najlepsze prace komisja kierowała się kilkoma zasadami. Zwycięski obrazek musiał mieć formę, która nadawałaby się na odblask, wykonanie zdjęcia lub skanu zwycięskiego obrazka powinno pozwolić na przeniesienie go na odblaskowy element ponadto praca powinna choć w niewielkim stopniu dotyczyć tematyki bezpieczeństwa.

 

Oto wyniki konkursu :

I miejsce- Marcelina Grenda ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Wronkach

II miejsce- Nicola Maślona ze Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi

III miejsce- Gracjan Nowicki ze Szkoły Podstawowej w Sędzinku

 

Ponadto komisja wyróżniła 7 osób:

  • Krystian Taisner z Zespołu Szkół w Otorowie

  • Tobiasz Maciejewski ze Szkoły Podstawowej w Brodziszewie

  • Agnieszka Furman ze Szkoły Podstawowej w Chojnie

  • Jan Wiehniarek ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Szamotułach

  • Denic Vonk ze Szkoły Podstawowej w Pniewach

  • Karol Skibiński ze Szkoły Podstawowej w Obrzycku

  • Dawid Kalinowski ze Szkoły Podstawowej w Przyborowie

 

Obrazek wykonany przez Marcelinę będzie widniał na odblaskach, które zostaną wyprodukowane już niebawem. Odblaski trafią do wszystkich pierwszoklasistów z terenu naszego powiatu.

 

Zwycięzcom konkursu gratulujemy i przypominamy, że już niedługo zostanie ogłoszony kolejny konkurs dla uczniów klas pierwszych pod hasłem „Bezpieczna zabawa, to ważna jest sprawa”.

 

W związku z powyższym zachęcamy wszystkich uczniów klas pierwszych do wzięcia udziału w następnym konkursie. Obydwa konkursy wpisują się w coroczną akcję „ODBLASKOWO- BEZWYPADKOWO”.

 

W ramach tegorocznej akcji, dzieci z klas pierwszych ze Szkół, z których uczniowie zajęli miejsca I-III w konkursie oprócz elementów odblaskowych otrzymają również kamizelki. Dzięki temu dzieci będą bardziej widoczne na drodze, a tym samym będą bezpieczniejsze.

 

Wręczenie nagród zwycięzcom dwóch konkursów nastąpi podczas uroczystego finału, który odbędzie się na przełomie stycznia i lutego 2016 roku.

 

 

Elementy odblaskowe będą wręczane podczas pogadanek z policjantami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.12.2015

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES