- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Wypadek w Sękowie

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj na drodze krajowej w Sękowie. Na miejscu zmarły dwie osoby. Policja ustala przyczyny zdarzenia.

 

Dzisiaj około godziny 10.30 policjanci otrzymali informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze K-92 w Sękowie.

 

Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że czołowo zderzyły się dwa samochody – opel corsa (którym poruszało się dwoje mieszkańców powiatu międzychodzkiego w wieku 70 oraz 72 lat) oraz volkswagen golf (którym kierowała 35-letnia mieszkanka powiatu międzychodzkiego). Z ustaleń wynikało, iż kierujący jednym z pojazdów, z nieznanych do tej pory przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia. W wyniku zderzenia volkswagena i corsy uszkodzony został również ford mondeo, który jechał za jednym z powyższych samochodów.

 

Na miejscu wypadku zmarły dwie osoby, które poruszały się oplem. Kierująca golfem oraz 10 -letnia pasażerka zostały przetransportowane do szpitala.

 

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 35-latki. Kobieta była trzeźwa. Dochodzeniowcy z Dusznik przesłuchali świadka wypadku. Funkcjonariusze szamotulskiej drogówki, wspólnie z Technikiem Kryminalistyki z Międzychodu pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca wypadku oraz pojazdów. Policjanci zabezpieczyli ślady, wykonali niezbędną dokumentację zbierając w ten sposób materiał dowodowy.

 

Na miejscu oprócz Policji pracowali funkcjonariusze Straży Pożarnej oraz Pogotowie Ratunkowe.

 

Przyczyny wypadku będą szczegółowo wyjaśniane w ramach śledztwa prokuratorskiego.

 

 

(Sandra Chuda)

 

 

 

 

 

16.03.2018

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES