- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zamknięte świetlice wiejskie

Szanowni Mieszkańcy Gminy Pniewy,

 

Od dnia 20 marca 2020 r., zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia, na terenie Rzeczypospolitej Polski obowiązuje stan epidemii.

 

Sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się w kraju COVID-19 zmusza nas do podjęcia bezprecedensowych decyzji. Kierując się troską o bezpieczeństwo mieszkańców gminy Pniewy, jako jej burmistrz, podjąłem decyzję o wyłączeniu z dniem 25 marca br. z użytkowania w dotychczasowej formie  wszystkich świetlic wiejskich w naszej gminie.

 

Powyższa decyzja zawiera jednocześnie zakaz organizacji jakichkolwiek spotkań i imprez w świetlicach wiejskich, na terenach przyległych do świetlic wiejskich, na terenach rekreacyjnych, w tym w altanach oraz na boiskach sportowych.

 

Będzie ona obowiązywać w terminie do 14 dni po odwołaniu stanu epidemii ogłoszonego przez Ministra Zdrowia.

 

Jestem przekonany, że obecna sytuacja epidemiczna wymaga podjęcia wszelkich możliwych działań do jej opanowania, w tym tak drastycznych kroków, abyśmy mogli bezpiecznie przejść przez nią razem.

Dziękuję za zrozumienie i Państwa odpowiedzialną dotychczasową postawę, licząc jednocześnie na Wasze dalsze wsparcie w tych trudnych czasach.

 

 

                                              Z poważaniem

 

                                              Jarosław Przewoźny

 

 

za: https://www.pniewy.wlkp.pl/

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES