Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

AVK Team – Karl Knauer Poland 1:4
SCA Spacerowa – Ekologi Team 8:2
Biedronka DC83 – Red Meat Pniewy 7:2

Relacja z II kolejki

Debiut Kopaczy z Kwilcza się zapawiadał się bardzo udanie. Niefrasobliwość i niecelne podania sprawiły,że w pierwszej odsłonie bramki strzelali FC Kopacze. Czterobramkowa przewaga zapowiadała wysoką wygraną debiutantów.

W drugiej odsłonie Biedronka złapała wiatr w żagle i zaczęła odrabiać straty.Zatrzymała się na 7 trafieniach inkasując kolejne 3 punkty.

Nerwowa pierwsza połowa zakończyła się 1-bramkowym prowadzeniem Karl Knauer.
Chwila dekoncentracji w pierwszej odsłonie drugiej połowy kosztowała AVK 2 bramki. Ostatecznie spotkanie kończy się wynikiem 4:1.

SCA Spacerowa – Ekologi Team
I tym razem nie udało się Ekologom pokonać rywali.
Krytyczna była pierwsza odsłona, kiedy to SCA w krótkim czasie zdobyło 2 bramki.W szeregi Ekologów wkradła się nerwowość. Faule Ekologów kosztowały 2 przedłużone karne, które bezlitośnie wykorzystał Krzysztof Galas. Ostatecznie SCA pokonuje przeciwników 8:2.

To drugie spotkanie tego dnia Biedronki rozpoczęło się jakby to było ich pierwsze spotknie.
Po pierwszych 15 min gorzowianie prowadzili 4:0. Całą drugą połowę także kontrolowali zdobywając kolejne 3 bramki. Red Meat zdołał odpowiedzieć tylko 2 celnymi trafieniami.