fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Wyniki konkursu „UZALEŻNIENIA – NISZCZĄ MARZENIA”

Wyłoniono zwycięzców konkursu pod hasłem "Uzależnienia – niszczą marzenia". Podstawowym celem naszych działań jest zwiększenie świadomości dzieci i młodzieży w zakresie zagrożeń związanych z uzależnieniami od środków odurzających i alkoholu, a także promowanie zdrowego stylu życia.

16 maja br. komisja składająca się z przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach, Starostwa Powiatowego w Szamotułach, Urzędu Miasta i Gminy Ostroróg oraz Urzędu Miasta i Gminy Szamotuły wyłoniła zwycięzców konkursu pod hasłem "Uzależnienia – niszczą marzenia".

Konkurs skierowany był do uczniów klas 6, 7 i 8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu szamotulskiego. Zadaniem, jakie stanęło przed uczniami było wykonanie komiksu na temat „Uzależnienia – niszczą marzenia”. Do udziału w konkursie plastycznym zgłosiło się 50 uczniów z 17 szkół.

Najlepsze prace zostaną wykorzystane do produkcji materiałów informacyjno-edukacyjnych dotyczących uzależnień, które z kolei będą wykorzystane podczas prowadzonych działań profilaktycznych.
 

Wyniki konkursu prezentują się następująco:

I miejsce- Kacper Banach, Szkoła Podstawowa w Dusznikach

II miejsce- Weronika Idaszek, Szkoła Podstawowa w Biezdrowie

III miejsce- Hanna Hojan, Zespół Szkół w Obrzycku
 

Wyróżnienia:

Maria Kokot, Szkoła Podstawowa w Grzebienisku

Aneta Pacholak, Szkoła Podstawowa Chojnie

Viktoriia Shypylo, Szkoła Podstawowa Nowej Wsi

Agata Dorożała, Zespół Szkół nr 2 we Wronkach

Emilia Musiał, Szkoła Podstawowa w Chojnie

Dominika Dałek, Szkoła Podstawowa w Chełmnie

Barbara Chrapowska, Szkoła Podstawowa w Chełmnie

Maciej Tymiński, Szkoła Podstawowa w Nojewie

Wojciech Zarębski, Szkoła Podstawowa w Ostrorogu

Jakub Jaroszyk, Szkoła Podstawowa nr 3 w Szamotułach

Wiktoria Walentynowicz, Szkoła Podstawowa nr 1 w Szamotułach

 

Finał akcji oraz wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się 7 czerwca br. o godz. 10:00 w Kinie Halszka w Szamotułach .

Dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy!
 

Organizatorem akcji jest Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach, współorganizatorami są: Starostwo Powiatowe w Szamotułach, Ośrodek Pomocy Społecznej w Szamotułach, Ośrodek Pomocy Społecznej w Ostrorogu, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej we Wronkach, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we Wronkach, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Obrzycku, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Obrzycku,  Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Pniewach, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dusznikach.

 

 

za: https://szamotuly.policja.gov.pl/

 

 

Przeczytaj również
Popularne