Ponad dwa promile alkoholu w organizmie kierowcy

 

 

 

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał nietrzeźwy kierujący, który wpadł wczoraj w ręce szamotulskich policjantów. Nie był to jedyny kierujący na „podwójnym gazie”, który jechał wczoraj szamotulskimi ulicami.

 

Pierwszego nietrzeźwego kierującego szamotulscy mundurowi zatrzymali wczoraj o godzinie 11.10 na ul. Zamkowej w Szamotułach. 58-letni szamotulanin kierował mercedesem. Badanie stanu trzeźwości wykazało 0,34 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

O godzinie 16.30, na ul. Szczuczyńskiej w Szamotułach policjanci zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki Audi. Kierującym okazał się 49-letni szamotulanin. 49-latek znajdował się pod wyraźnym działaniem alkoholu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości tylko potwierdziło spostrzeżenia funkcjonariuszy. Mężczyzna miał dwa promile alkoholu w organizmie.

 

Dalsza jazda w tym stanie została panom udaremniona. Teraz czekają ich sprawy w sądzie. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grożą im nawet dwa lata więzienia.

 
 
 
 
 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES