Pniewy w piątce najlepszych OSP w Wielkopolsce

W dniu 8 maja 2016 r. w Borku Wielkopolskim odbyły się wojewódzkie uroczystości Wielkopolski Dzień Strażaka. Była to okazja do wręczenia awansów, odznaczeń i wyróżnień, które są wyrazem uznania i podziękowania za służbę dla mieszkańców wielkopolski.

 

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej, Prezydium Oddziału Wojewódzkiego Województwa Wielkopolskiego nominowała 5 jednostek OSP do tytułu najlepsza jednostka roku 2015.
 
Z wielką przyjemnością i satysfakcją informuję, że Ochotnicza Straż Pożarna w Pniewach została nominowana do Tytułu Honorowego WIELKOPOLSKA OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA ROKU 2015.
 
Razem z nasza jednostką nominację otrzymali: OSP Borek Wielkopolski powiat Gostyński, OSP Jerka powiat Kościański, OSP Nekla powiat Wrzesiński i OSP Zakrzewo powiat Złotowski. Jednostką roku 2015 wybrano OSP Borek Wielkopolski.
 
Jest to wyraz uznania za całokształt działalności, za osiągnięte wyniki w szkoleniu, działaniach ratowniczych i sprawności organizacyjnej.
 
To szczególne wyróżnienie jest zasługą wszystkich członków OSP Pniewy. Jest to również dowód wsparcia jakie otrzymujemy od władz gminy, mieszkańców i przyjaciół straży.
 
Wszystkim należą się wielkie i serdeczne podziękowania.
 
Prezes
Andrzej Hładki
 
 
09.05.2016
 
 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES