fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Oczyszczanie wodorowe twarzy i skóry głowy - NOWOŚĆ w Natura Spa i Tricho Clinic

W dzisiejszym świecie pełnym zanieczyszczeń atmosferycznych, szkodliwych substancji chemicznych i promieniowania UV, pielęgnacja skóry stała się nie tylko luksusem, ale także koniecznością. Regularne oczyszczanie wodorowe pomaga usunąć zanieczyszczenia środowiskowe, kurz, sebum oraz resztki makijażu, zapobiegając ich nagromadzeniu się w porach skóry.

 

 

 

Niezależnie od typu cery czy wieku, oczyszczanie wodorowe oferuje liczne korzyści, które warto poznać.

 

Korzyści oczyszczania wodorowego:

  1. Głębokie oczyszczanie: proces oczyszczania wodorowego wykorzystuje mikropęcherzyki wodoru, które penetrują pory skóry, usuwając zanieczyszczenia, nadmiar sebum oraz martwe komórki skóry. Dzięki temu skóra staje się bardziej czysta i promienna.
  2. Poprawa tekstury skóry: regularne oczyszczanie wodorowe pomaga w wygładzeniu tekstury skóry, redukcji widoczności porów oraz minimalizacji niedoskonałości.
  3. Stymulacja mikrokrążenia: dzięki działaniu mikropęcherzyków wodoru, oczyszczanie wodorowe wspomaga mikrokrążenie w skórze, co przyczynia się do lepszego dotlenienia tkanek i poprawy kolorytu skóry. Oczyszczona skóra lepiej absorbuje składniki aktywne zawarte w produktach pielęgnacyjnych, co zwiększa ich skuteczność i przyspiesza osiąganie pożądanych efektów.
  4. Higienizacja skóry głowy: oczyszczanie wodorowe skóry głowy jest szczególnie korzystne dla osób borykających się z problemami skóry głowy, takimi jak łupież, łojotok skóry głowy, przetłuszczanie się włosów, nadmierne wypadanie  i świąd. Pomaga w oczyszczeniu skóry
    z resztek produktów stylizacyjnych i sebum, złuszczaniu martwego naskórka oraz działa kojąco i przeciwzapalnie, neutralizuje wolne rodniki, przywraca równowagę hydrolipidową, dotlenia i odświeża skórę głowy.

 

W rezultacie, regularne oczyszczanie wodorowe pozwala utrzymać skórę w dobrej kondycji, zapobiegać problemom skórnym oraz poprawiać jej wygląd i zdrowie.

 

W gabinetach Natura Spa i Tricho Clinic zabiegi oczyszczania wodorowego są przeprowadzane przez wykwalifikowany personel, który posiada odpowiednie doświadczenie i wiedzę w zakresie pielęgnacji skóry. Holistyczne podejście do pielęgnacji skóry obejmuje nie tylko wykonanie zabiegu oczyszczania, ale także dbałość o dobre samopoczucie klienta oraz edukację w zakresie właściwej pielęgnacji domowej.

Dzięki skuteczności, bezpieczeństwu i holistycznemu podejściu, oczyszczanie wodorowe staje się niezastąpionym elementem pielęgnacji dla każdego typu cery i w każdym wieku, niezależnie od płci. Warto wprowadzić tę praktykę do codziennej rutyny pielęgnacyjnej, aby cieszyć się zdrowszą i bardziej promienną skórą na co dzień.

 

 

-------------------------------

 

 

Natura Spa Centrum Promocji Zdrowia i Urody

Pniewy, ul. Wolności 30

tel. 882 052 941

 

https://naturaspa.com.pl/

Przeczytaj również
Popularne